شاخه‌ها

فیلتر روغن ارجینال هیوندای-کیا

فیلتر روغن ارجینال هیوندای-کیا بزرگنمایی

فیلتر روغن اورجینال کره برای موتور های 2400 سی سی هیوندای کیا

جزییات بیشتر

تاریخ به روز رسانی محصول: 1395/09/30

17,250 تومان

17,250 تومان به ازای 1

آیا به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟ کارشناس فنی آماده پاسخ به شماست
آیا به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟ کارشناس فنی آماده پاسخ به شماست

مشخصات فنی

سازنده : کره korea

مناسب خودرو :

هیوندای : توسان 2.4،سوناتا2.4،سانتافه 2.4،
کیا : اپتیما 2.4،اسپرتیج2.4،سورنتو 2.4

شاید در گذشته انجور که باید به فیلتر روغن توجه نمیشد ولی اکنون با پیشرفت تکنولوژی موتور ها و سر سیلندر ها ،حساسیت فیلتر روغن  به جایگاه ویژه ای رسیده است و این موضوع از دو جهت جای بحث دارد اول اینکه دیگر مثل گذشته نباید فقط روغن را دوره ای عوض کرد یا با این باور غلط که هر دو بار روغن یکبار فیلتر ! این اشتباه است و با هر بار روغن حتما فیلتر خود را عوض کنید. دوم اینکه همیشه از فیلتر اورجینال استفاده نمایید.فیلتر شاید به ظاهر ساده باشد اما یکی از مهمترین کار ها در سیستم گردش روغن را بعهده دارد لذا  تنها مواد اولیه مرغوب توانایی انجام این وظیفه را به نحوه احسن دارند.در بحث  فیلتر روغن هیچ وقت قیمت ملاک نیست چراکه میتوان همان محصول اورجینال را با همان ظاهر تولید کرد ولی در باطن چیزی دیگر باشد و این به معنی گران قیمت بودن محصولات اورجینال نیست.شما میتوانید فیلتر روغن اورجینال  هیوندای - کیا  مناسب خودروی خود را با بهترین قیمت در فروشگاه ما تهیه نمایید.

.لازم به ذکر است که نیاز نیست برای خرید حتما از اطلاعات دقیق فنی خودروی خود اگاه باشید ،ما با تیمی مجرب سعی کرده ایم تمام اطلاعات را برای انتخاب درست در اختیار شما قرار دهیم،برای هر محصول قابلیت مناسب بودن با تمام گروه های خودرو ذکر شده است و شما کافیست فقط مدل یا نام خودروی خود را در جستجو گر سایت وارد نمایید تا به تمام محصولات متناسب با خودروی خود دست پیدا کنید.

 

تمام مطالب ارائه شده نتیجه تجربه و سابقه ما و ترجمه کاتولوگ های محصول بوده و بصورت رایگان صرفا جهت افزایش آگاهی شما در انتخاب محصولات اورجینال و مناسب ارائه میشود و تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به یدک کار yadacar.com و هرگونه استفاده تجاری از ان ممنوع و غیر اخلاقی میباشد. 

 

رتبه 
کردانی 1395-06-28

انواع فیلتر

سلام.خواهشمند است انواع فیلترهای اورجینال و باکیفیت خودروهای تولید ایران را نیز اضافه بفرمایید..... استفاده از فیلتر و روغن های با کیفیت تاثیر بالایی در افزایش عمر موتور خودرو دارد

  بررسی خود را بنویسید !

  نوشتن نقد و نظر

  فیلتر روغن ارجینال هیوندای-کیا

  فیلتر روغن ارجینال هیوندای-کیا

  فیلتر روغن اورجینال کره برای موتور های 2400 سی سی هیوندای کیا

  نوشتن نقد و نظر

  سایر محصولات این شاخه: