انژکتور برای TU5 بوش برزیل

انژکتور برای TU5 بوش برزیل بزرگنمایی

0280156034

نو

انژکتور بوش برای موتور های TU5 ساخت برزیل 

پژو 206 تیپ 5.6 

207

رانا 

پارس موتور TU5

جزییات بیشتر

تاریخ به روز رسانی محصول: 1395/09/30

74,750 تومان

74,750 تومان به ازای 1 عدد

پرداخت با تمام کارت های شتاب
پرداخت با تمام کارت های شتاب

ویژگی ها

مشخصات فنی

سازنده : برزیل BRAZIL
نوع موتور : انژکتور

مناسب خودرو :

پژو : 206 1.6 :1383تا 1394

اطلاعات بیشتر

سوخت پاش یا انژکتور  وظیفه تزریق سوخت به بلوک سیلندر را دارد و به عبارتی مانند یک کلید عمل میکند ولی یک کلید خیلی دقیق! اگر انژکتور وطیفه خود را درست انجام ندهد باعث اختلال در کار موتور میشود. افزایش مصرف بنزین ، روشن شدن با چند استارت در هوای گرم ،بوی خام سوزی در ابتدای صبح ! ریپ زدن موتور ،کاهش قدرت موتور !

اینها نشانه ای است برای مشکوک شدن به خرابی انژکتور !

معمولا اکثر همکاران  خدمات انژکتور به شما پیشنهاد شستشوی انژکتور ها برای افزایش شتاب و قدرت موتور را به شما میدهند ولی اینکار در عمل نتیجه عکس خواهد داد چراکه در اوایل این احساس را خواهید کرد ولی این به دلیل گشاد شدن سوراخ های انژکتور میباشد و بعد از مدتی نشتی ان شروع و مجبور به تعویض ان میشوید لذا برای شستشوی انژکتور از محلول های داخل باکی  استفاده کنید چراکه میزان تصفیه و شست وشوی انها به مرور زمان و حاوی مقداری کم از مواد شوینده است . که برای این کار هم محصول انژکتور شور آبرو را به شما پیشنهاد میدهیم که در قسمت مکمل ها در دسترس شماست.

با یک تست دیاگ ساده میتوان عملکرد انژکتور را سنجید و اگر نیاز به تعویض بود این محصول در فروشگاه یدک کار در دسترس شماست.انتخاب انژکتور ارجینال شما را از تعویض مکرر ان تا چندسال بی نیاز میکند.انزکتور بوش ساخت برزیل فابریک موتور TU5 بوده و با بهترین قیمت برای شما عرضه شده است.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

انژکتور برای TU5 بوش برزیل

انژکتور برای TU5 بوش برزیل

انژکتور بوش برای موتور های TU5 ساخت برزیل 

پژو 206 تیپ 5.6 

207

رانا 

پارس موتور TU5

نوشتن نقد و نظر

30 سایر محصولات این شاخه: