انتخاب خودرو

جستجو

لنت ترمز اصلی تندر

410602192R

محصول جدید

لنت ترمز اصلی رنو ساخت فرانسه در بسته بندی RENAULT GROUP

مناسب برای خودرو های :

رنو تندر90، ساندرو

پارس تندر، تندر پیکاب، تند پلاس

335,000 تومان

335,000 تومان به ازای 1 دست

خودروى من؟

پرداخت آنلاین

پرداخت در محل

فروش از انبار

کالای یدک کار

با متخصص

تجربه را تجربه کنید

بسته بندی ویژه

ارسال سریع

توضیحات

انتخاب لنت ترمز

مهمترین وظیفه لنت ترمز،عکس العمل سریع در کمترین زمان و قفل نشدن آن است بنابراین انتخاب لنت ترمز مناسب برای خودرو دارای اهمیت فراوان است.

تولید کننده های معتبر جهانی همواره بر سر تولید لنت ترمز های با کیفیت بیشتر با هم در رقابت هستند و همیشه سعی در کشف فرمولی جدیدتر برای دستیابی به این مهم دارند لذا فرمول تولید لنت های اورجینال با کیفیت بالا همواره به صورت یک راز برای تولید کننده آن است.

متاسفانه فروش لنت های نا مرغوب و بی نام و نشان در چند سال اخیر در ایران بسیار رواج پیدا کرده و همگی با 3 مقوله که در اول توضیحات ذکر شدتبلیغات می نمایند:

سوت نمیکشه ، داغ نمیکنه ، دیر تموم میشه !

اما اینها کافی نیستند! زیرا با فرمول های پیش پا افتاده نیز میتوان به تولید بنت ترمز با این سه ویژگی دست یافت.

مهم ترین ویژگی یک لنت ترمز سازگار بودن آن با سیستم ABS و مهمتر از آن کوتاه ترین خط ترمز است. همچنین وظیفه ی دیگر لنت ترمز حفاطت دیسک چرخ و جلوگیری از خوردگی دیسک است.

ویژگی لنت ترمز 

لنت ترمز های اصلی یا به عبارتی دارای استاندارد OE جهانی باید حتما فاقد ماده سرطان زای ASBET باشند. این ماده باعث نرمی لنت و گیرایی لنت میشود به همین دلیل کارخانه های بی نام نشان ازین مواد استفاده میکنند. شرکت های OE از طریق فرمول های خاص و هزینه بر به این ویژگی میرسند و این باعث تفاوت قیمت لنت اصلی با لنت تقلبی میشود. دیگر ویژگی لنت، تولید آن بر روی شاسی خام است. شرکت های متقلب شاسی های مستعمل لنت ترمز را از بازار جمع آوری کرده و مواد نو را با چسب صنعتی روی آن پرس میکنند اما فرایند تولید لنت اصلی کاملا متفاوت است. اول شاسی مختص لنت، تولید و مواد اصلی بصورت لایه لایه به شاسی تزریق میشود. پس از اتمام این فرایند، لنت ترمز در خال کوره های حرارت بالا متراکم میشوند. این عمل باعث یکدست شدن مواد لنت ترمز با شاسی میشود. این ویژگی مانع ترک لنت یا کنده شدن آن در ترمز های قوی و داغ شدن دیسک میشود، لنت های تقلبی براحتی در شرایط پیک ترک برداشته و حتی از شاسی کنده میشوند.

انواع لنت ترمز

لنت ترمز بسته به مواد تشکیل دهنده به دوسته تقسیم میشوند:

1- لنت ترمز های پایه فلزی

در لنت ترمز های پایه فلزی همراه مواد لنت، جهت انسجام و تبادل حرارت دیسک و افزایش گیرایی از فلزاتی مانند مس و برنز استفاده میکنند. در واقع شما اگر به رویه لنت نگاه کنید، ذرات این فلزات را در داخل آن میبینید.

2-لنت ترمز پایه سرامیکی

در لنت های سرامیکی از مواد مصنوعی خاصی استفاده میکنند. این مواد نزدیک به سرامیک و قیمت بالایی دارند. لنت ترمز های سرامیکی به مراتب گیراترند و تحمل حرارتی بالاتری دارند.

مشخصات فنی لنت ترمز اصلی رنو ۴۱۰۶۰۲۱۹۲

لنت ترمز ۴۱۰۶۰۲۱۹۲R ساخت شرکت رنو و از سری پایه فلزی با کیفیت عالی و مناسب رنو ال 90، پارس تندر، ساندرو ، تندر پیکاب در همه مدل های دنده دستی و اتومات است.

تفاوت فروشگاه یدک کار با سایر فروشگاه ها :

ما با تکیه بر واردات و فروش عمده، محصولات را به دست مشتریان میرسانیم. در فروشگاه یدک کار شما محصولات را بدون واسطه و مستقیم از واردکننده یا عمده فروش خریداری میکنید. در عمل این حذف واسطه ها باعث کاهش حداقل 30 درصد قیمت نهایی کالا میشود. لازم به ذکر است ما همواره محصولات اصلی و تقلبی مشابه را از طریق بلاگ یدک کار به مشتریان اطلاع رسانی میکنیم تا فروشگاه های نا معتبر و سودجو با قیمت های کاذب و کمی پایین تر از قیمت یدک کار نتوانند حقوق شما را در خریداری محصولات اورجینال ضایع نمایند.

اطلاعات تخصصی

ساخت کشورفرانسه FRANCE
مشخصات فنی لنتفاقد آزبت , مسی
دسته بندیسیستم ترمز

نقدهای محصول

نوشتن نقد و نظر

لنت ترمز اصلی تندر

لنت ترمز اصلی تندر

لنت ترمز اصلی رنو ساخت فرانسه در بسته بندی RENAULT GROUP

مناسب برای خودرو های :

رنو تندر90، ساندرو

پارس تندر، تندر پیکاب، تند پلاس

سایر محصولات:

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: