انتخاب خودرو

جستجو

فیلتر روغن اصلی L90

7700274177

محصول جدید

فیلتر روغن اصلی رنو فرانسه مناسب خودرو های :

رنو تندر 90 ، پارس تندر ، مگان 1600 ، ساندرو

44,000 تومان

44,000 تومان به ازای 1عدد

خودروى من؟

پرداخت آنلاین

پرداخت در محل

فروش از انبار

کالای یدک کار

با متخصص

تجربه را تجربه کنید

بسته بندی ویژه

ارسال سریع

توضیحات

اهمیت فیلتر روغن رنو تندر

روغن از داخل فیلتر روغن به موتور پمپاژ می شود و اگر فیلتر کیفیت مناسبی نداشته باشد یا کثیف باشد نمی تواند روغن را به مقدار کافی و راحت از خود عبور دهد و در دورهای بالا، روغن به موتور نمی رسد و استهلاک موتور در دورهای بالا به شدت بالا می رود و بعد از مدت کوتاهی ضریب کمپرس موتور به دلیل خوردگی پیستون ها کم شده و در نهایت موتور می سوزد.

بعضی از تعویض روغنی ها پیشنهاد می کنند که هر دوبار روغن ، یکبار فیلتر روغن عوض شود؛ این روش به دو دلیل اشتباه محض است:

  1. فیلتر ناخالصی های روغن اول را گرفته و دیگر نمی تواند روغن را تصفیه کند.
  2. فیلتری که منافذش پر شده دیگر نمی تواند به مقدار کافی روغن را از خود عبور دهد.

فیلتر روغن اصلی رنو L٩٠

به فیلتر های تقلبی که به صورت زیر پله ای و کارگاهی تولید می شوند، اعتماد نکنید. کاغذ این فیلترها از نوع بسیار بی کیفیت است که یا روغن را به خوبی از خود عبور نمی دهند یا نمی توانند ناخالصی های بسیار ریز و نانومتری روغن را بگیرند. حتی در مواردی، کاغد فیلتر روغن بعد از مدتی کارکرد به دلیل گرما و فشار زیاد روغن، داخل روغن موتور حل می شود و باعث رسیدن آسیب جدی به موتور و حتی سوختن موتور میشود. لذا به خاطر تفاوت قیمت فیلتر اصلی و تقلبی، سراغ نمونه تقلبی نروید.

ساختار فیلتر روغن رنو پیور فلکس

بصورت عمومی فیلتر روغن از چند بخش تشکیل شده است که همگی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. اولین بخش، مسیر ورود و خروج روغن است؛ این بخش با اورینگ های مخصوص و با کیفیت پوشش داده میشود و مانع نشت روغن در فشار و دمای بالا به بیرون میشود. شایان ذکر است که این ویژگی فقط در فیلترهای اصلی وجود دارد.

بخش بعدی ،کاغذ و متعلقات فیلتر است. کاغذ های فیلتر روغن بسیار خاص هستند و از مواد سلولوزی تهیه میشوند. ساختار کاغذ های اصلی به گونه ای است که به خوبی روغن را صاف کرده و اضافات را در خود نگه میدارد. نمونه های بی کیفیت کاغذ در همان روز های اول پر شده و تحت فشار دما و اویل پمپ، کاغذ انها جذب روغن موتور شده و سپس در داخل موتور رسوب میکند.

بخش بعدی فیلتر روغن، سوپاپ است که البته این بخش فقط در نمونه فلزی دیده میشود. سوپاپ فیلتر های اورجینال برای تنظیم فشار روغن و تقویت جریان خروجی روغن استفاده میشود.

مشخصات فیلتر روغن PUREFLEX در بسته بندی رنو ایساکو

این محصول ۷۷۰۰۲۷۴۱۷۷ ساخت شرکت رنو گروپ فرانسه و فابریک موتور 4KM رنو یا همان موتور 1600 ال90 - تندر90 - پارس تندر مگان 1600 است.

تفاوت فروشگاه یدک کار با سایر فروشگاه ها :

ما با تکیه بر واردات و فروش عمده، محصولات را به دست مشتریان میرسانیم. در فروشگاه یدک کار شما محصولات را بدون واسطه و مستقیم از واردکننده یا عمده فروش خریداری میکنید. در عمل این حذف واسطه ها باعث کاهش حداقل 30 درصد قیمت نهایی کالا میشود. لازم به ذکر است ما همواره محصولات اصلی و تقلبی مشابه را از طریق بلاگ یدک کار به مشتریان اطلاع رسانی میکنیم تا فروشگاه های نا معتبر و سودجو با قیمت های کاذب و کمی پایین تر از قیمت یدک کار نتوانند حقوق شما را در خریداری محصولات اورجینال ضایع نمایند.

اطلاعات تخصصی

ساخت کشورفرانسه FRANCE
بسته بندیجعبه تکی
مشخصات فنی فيلتردارای سوپاپ , واشر نیتریل , کاغذ سلولوز
دسته بندیفیلتر

نقدهای محصول

نوشتن نقد و نظر

فیلتر روغن اصلی L90

فیلتر روغن اصلی L90

فیلتر روغن اصلی رنو فرانسه مناسب خودرو های :

رنو تندر 90 ، پارس تندر ، مگان 1600 ، ساندرو

سایر محصولات:

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: