انتخاب خودرو

جستجو

فیلتر روغن موتورکرافت FL-400

E4FZ-6731-AB

محصول جدید

فیلتر روغن اورجینال موتورکرافت مناسب خودروهای :

فورد اج تا 2010

مزدا CX-9 تا 2015

168,000 تومان

168,000 تومان به ازای 1عدد

پرداخت آنلاین

پرداخت در محل

فروش از انبار

کالای یدک کار

با متخصص

تجربه را تجربه کنید

بسته بندی ویژه

ارسال سریع

توضیحات

اهمیت فیلتر روغن موتورکرافت FL-400 

روغن از داخل فیلتر روغن به موتور پمپاژ میشود و اگر فیلتر کیفیت مناسبی نداشته یا کثیف باشد، نمیتواند روغن را به مقدار کافی و راحت از خود عبور دهد و در دورهای بالا، روغن به موتور نمیرسد و استهلاک موتور در دورهای بالا به شدت بالا میرود و بعد از مدت کوتاهی ضریب کمپرس موتور به دلیل خوردگی پیستون ها کم میشود و در نهایت موتور میسوزد.

بعضی از تعویض روغنی ها پیشنهاد میکنند که در هر دوبار تغییر روغن، یکبار فیلتر روغن عوض شود که اشتباه محض است زیرا فیلتر ناخالصی های روغن اول را گرفته و دیگر نمیتواند روغن را تصفیه کند. همچنین فیلتری که منافذش پر شده دیگر نمیتواند به مقدار کافی روغن را از خود عبور دهد

فیلتر روغن اصلی 

 به فیلتر های تقلبی که به صورت زیر پله ای و کارگاهی تولید میشوند اعتماد نکنید. کاغذ این فیلترها از نوع بسیار بی کیفیتی است که یا روغن را به خوبی از خود عبور نمیدهند یا نمیتوانند ناخالصی های بسیار ریز و نانومتری روغن را بگیرند. حتی در مواردی ، کاغد فیلتر روغن بعد از مدتی کارکرد به دلیل گرما و فشار زیاد روغن، داخل روغن موتور حل میشود و باعث آسیب جدی و سوختن موتور میشود. لذا به خاطر تفاوت قیمت فیلتر اصلی و تقلبی، سراغ نمونه تقلبی نروید.

ساختار فیلتر روغن MOTORCRAFT اورجینال

بصورت عمومی فیلتر روغن از چند بخش تشکیل شده است که همگی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. اولین بخش، مسیر ورود و خروج روغن است که این بخش با اورینگ های مخصوص و با کیفیت پوشش داده شده و مانع نشت روغن در فشار و دمای بالا به بیرون میشود. این ویژگی فقط در فیلترهای اصلی وجود دارد.

بخش بعدی، کاغذ و متعلقات فیلتر است. کاغذ های فیلتر روغن بسیار خاص هستند و از مواد سلولوزی تهیه میشوند. ساختار کاغذ های اصلی به گونه ای ست که به خوبی روغن را صاف کرده و اضافات را در خود نگه میدارد. نمونه های بی کیفیت کاغذ در همان روز های اول پر شده و تحت فشار دما و اویل پمپ کاغذ آنها جذب روغن موتور میشود و سپس در داخل موتور رسوب میکند. بخش بعدی فیلتر روغن، سوپاپ است. البته این نوع ویژگی فقط در نمونه فلزی دیده میشود. سوپاپ فیلتر های اورجینال برای تنظیم فشار روغن و تقویت جریان خروجی روغن استفاده میشود.

این محصول ساخت شرکت موتورکرافت، یکی از تامین کنندگان بزرگ قطعات برای خودروهای فورد، است.

برای اطمینان از سازگاری محصول با خودروی شما از منوی سازگاری محصول استفاده نمایید.

تفاوت فروشگاه یدک کار با سایر فروشگاه ها :

ما با تکیه بر واردات و فروش عمده، محصولات را به دست مشتریان میرسانیم. در فروشگاه یدک کار شما محصولات را بدون واسطه و مستقیم از واردکننده یا عمده فروش خریداری میکنید. در عمل این حذف واسطه ها باعث کاهش حداقل 30 درصد قیمت نهایی کالا میشود. لازم به ذکر است ما همواره محصولات اصلی و تقلبی مشابه را از طریق بلاگ یدک کار به مشتریان اطلاع رسانی میکنیم تا فروشگاه های نا معتبر و سودجو با قیمت های کاذب و کمی پایین تر از قیمت یدک کار نتوانند حقوق شما را در خریداری محصولات اورجینال ضایع نمایند.

اطلاعات تخصصی

بسته بندیجعبه تکی
مشخصات فنی فيلتردارای سوپاپ , واشر نیتریل , کاغذ سلولوز
دسته بندیفیلتر

نقدهای محصول

نوشتن نقد و نظر

فیلتر روغن موتورکرافت FL-400

فیلتر روغن موتورکرافت FL-400

فیلتر روغن اورجینال موتورکرافت مناسب خودروهای :

فورد اج تا 2010

مزدا CX-9 تا 2015

سایر محصولات: