مشخصات و قیمت فيلتر روغن اصلی فورد فیوزن FL910S موتوركرافت BE8Z-6731-AB
فیلتر روغن موتورکرافت FL-910S

فیلتر روغن موتورکرافت FL-910S

فیلتر روغن اورجینال موتورکرافت FL910 مناسب خودروهای :

فورد 4 سیلندر

رنجرور ایووک

BE8Z-6731-AB
391,000 تومان
بدون مالیات

قیمت ایده ال

 کمترین سود،بدون واسطه 

گارانتی

محصولات با گارانتی اصالت

ارسال به سراسر کشور

پردازش سریع سفارشات

بررسی سازگاری

گزارش قیمت

قیمت بهتری سراغ دارید؟
سپاس! درخواست کاهش قیمت ثبت شد
شما یک درخواست دارید لطفا تا اعلام نتیجه صبور باشید
درخواست شما قبول شد! قیمت پیشنهادی شما قبول شد و میتوانید خرید کنید
متاسفانه درخواست شما رد شد!
ما درخواست شما را بررسی کردیم، قیمت پیشنهادی برای شما :
Sorry! Your bid limit has been reached. Please wait until your other bids are either accepted or declined.
ایمیل ضروری
ضروری
باید از صفر بیشتر باشد
پیام کوتاه است

انبار مرکزی موجود

store شعب

 

اهمیت فیلتر روغن موتورکرافت FL-910S 

روغن از داخل فیلتر روغن به موتور پمپاژ میشود و اگر فیلتر کیفیت مناسبی نداشته یا کثیف باشد، نمیتواند روغن را به مقدار کافی و راحت از خود عبور دهد و در دورهای بالا، روغن به موتور نمیرسد و استهلاک موتور در دورهای بالا به شدت بالا میرود و بعد از مدت کوتاهی ضریب کمپرس موتور به دلیل خوردگی پیستون ها کم میشود و در نهایت موتور میسوزد.

بعضی از تعویض روغنی ها پیشنهاد میکنند که در هر دوبار تغییر روغن، یکبار فیلتر روغن عوض شود که اشتباه محض است زیرا فیلتر ناخالصی های روغن اول را گرفته و دیگر نمیتواند روغن را تصفیه کند. همچنین فیلتری که منافذش پر شده دیگر نمیتواند به مقدار کافی روغن را از خود عبور دهد

فیلتر روغن اصلی FL910S

 به فیلتر های تقلبی که به صورت زیر پله ای و کارگاهی تولید میشوند اعتماد نکنید. کاغذ این فیلترها از نوع بسیار بی کیفیتی است که یا روغن را به خوبی از خود عبور نمیدهند یا نمیتوانند ناخالصی های بسیار ریز و نانومتری روغن را بگیرند. حتی در مواردی ، کاغد فیلتر روغن بعد از مدتی کارکرد به دلیل گرما و فشار زیاد روغن، داخل روغن موتور حل میشود و باعث آسیب جدی و سوختن موتور میشود. لذا به خاطر تفاوت قیمت فیلتر اصلی و تقلبی، سراغ نمونه تقلبی نروید.

ساختار فیلتر روغن MOTORCRAFT اورجینال BE8Z-6731-AB

بصورت عمومی فیلتر روغن از چند بخش تشکیل شده است که همگی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. اولین بخش، مسیر ورود و خروج روغن است که این بخش با اورینگ های مخصوص و با کیفیت پوشش داده شده و مانع نشت روغن در فشار و دمای بالا به بیرون میشود. این ویژگی فقط در فیلترهای اصلی وجود دارد.

بخش بعدی، کاغذ و متعلقات فیلتر است. کاغذ های فیلتر روغن بسیار خاص هستند و از مواد سلولوزی تهیه میشوند. ساختار کاغذ های اصلی به گونه ای ست که به خوبی روغن را صاف کرده و اضافات را در خود نگه میدارد. نمونه های بی کیفیت کاغذ در همان روز های اول پر شده و تحت فشار دما و اویل پمپ کاغذ آنها جذب روغن موتور میشود و سپس در داخل موتور رسوب میکند. بخش بعدی فیلتر روغن، سوپاپ است. البته این نوع ویژگی فقط در نمونه فلزی دیده میشود. سوپاپ فیلتر های اورجینال برای تنظیم فشار روغن و تقویت جریان خروجی روغن استفاده میشود.

این محصول ساخت شرکت موتورکرافت، یکی از تامین کنندگان بزرگ قطعات برای خودروهای فورد، است.

برای اطمینان از سازگاری محصول با خودروی شما از منوی سازگاری محصول استفاده نمایید.

تفاوت فروشگاه یدک کار با سایر فروشگاه ها :

ما با تکیه بر واردات و فروش عمده، محصولات را به دست مشتریان میرسانیم. در فروشگاه یدک کار شما محصولات را بدون واسطه و مستقیم از واردکننده یا عمده فروش خریداری میکنید. در عمل این حذف واسطه ها باعث کاهش حداقل 30 درصد قیمت نهایی کالا میشود. لازم به ذکر است ما همواره محصولات اصلی و تقلبی مشابه را از طریق بلاگ یدک کار به مشتریان اطلاع رسانی میکنیم تا فروشگاه های نا معتبر و سودجو با قیمت های کاذب و کمی پایین تر از قیمت یدک کار نتوانند حقوق شما را در خریداری محصولات اورجینال ضایع نمایند.

بسته بندی
جعبه تکی
مشخصات فنی فيلتر
دارای سوپاپ, واشر نیتریل, کاغذ سلولوز
دسته بندی
فیلتر

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

گارانتی

محصولات با گارانتی اصالت

قیمت ایده ال

 کمترین سود،بدون واسطه 

ارسال به سراسر کشور

پردازش سریع سفارشات

محصول به لیست علاقمندی افزوده شد
محصول به لیست مقایسه افزوده شد