انتخاب خودرو

جستجو

فیوز دوشاخ ریز 20 آمپر فلوسر آلمان

FLOSSER 20A FUSE 514820

محصول جدید

فیوز دو شاخ 20 آمپر زرد رنگ اصلی آلمان سایز کوچک

2,600 تومان

خودروى من؟

پرداخت آنلاین

پرداخت در محل

فروش از انبار

کالای یدک کار

با متخصص

تجربه را تجربه کنید

بسته بندی ویژه

ارسال سریع

توضیحات

فیوز 

فیوز ها در خودرو وظیفه محاظت را به عهده دارند، افزاش میزان جریان ، اتصال کوتاه ، افزایش ولتاژ همه توسط فیوز کنترل میشوند،فیوز ها بسته به شماره آمپر انها و محدوده مجاز خودرو در یک دامنه ولتاژ و آمپر کار میکنند چانچه تغییر بزرگی در اندزاه مجاز اتفاق افتد فیوز قطع میشود، این امر باعث محافظت از بخش های اصلی خودرو انجام میشود.

فیوز اصلی و فیوز تقلبی 

فیوز های اصلی دارای طول عمر بالا هستند این فیوز ها صرفا در شرایط غیر مجاز امپر میسوزند و هیچ عامل خارجی باعث سوختن آن نمیشود، فیوز تقلبی یا بی کیفیت به خودی خود قطع یا ذوب و یا میترکد. علت این موضوع این است فیوز همواره در مدار مصرف قرار دارد عبور جریان از فیوز بصورت مدوام است،فیوز های بی کیفیت تحمل این شرایط را ندارند.

مشخصات فنی فیوز 20  آمپر ریز فلوسر آلمان

این محصول توسط شرکت FLOOSER با بهترین مواد جهت مقاومت در برابر جریان و حرارت و ذوب تولید شده است،فیوز های فلوسر در خودروهای آلمانی استفاده است و دارای کیفیت بالا میباشند،این محصول در سایز کوچکیا همان ریز و به رنگ زرد به معنای 20 آمپر میباشد.

تفاوت فروشگاه یدک کار با سایر فروشگاه ها :

ما با تکیه بر واردات و فروش عمده،محصولات را به دست مشتریان میرسانیم،در فروشگاه یدک کار شما محصولات را بدون واسطه و مستقیم از واردکننده یا عمده فروش خرید میکنید،در عمل این حذف واسطه ها باعث کاهش حداقل 30 درصد قیمت نهایی کالا میشود،لازم به ذکر است ما همواره محصولات اصلی و تقلبی مشابه را از طریق بلاگ یدک کار به مشتریان اطلاع رسانی میکنیم تا فروشگاه های نا معتبر و سود جو با قیمت های کاذب و کمی پایین تر از قیمت یدک کار نتوانند حقوق شما در خریداری محصولات اورجینال را ضایع نمایند.

فروش مستقیم یدک کار

Persian Ref: FLOSSER ٢٠A FUSE ٥١٤٨٢٠

Arabic Ref: FLOSSER ۲۰A FUSE ۵۱۴۸۲۰

Persian Name: فیوز دوشاخ ریز ٢٠ آمپر فلوسر آلمان

Arabic Name: فیوز دوشاخ ریز ۲۰ آمپر فلوسر آلمان

اطلاعات تخصصی

ساخت کشورآلمان Germany
دسته بندیبرق خودرو

نقدهای محصول

نوشتن نقد و نظر

فیوز دوشاخ ریز 20 آمپر فلوسر آلمان

فیوز دوشاخ ریز 20 آمپر فلوسر آلمان

فیوز دو شاخ 20 آمپر زرد رنگ اصلی آلمان سایز کوچک

سایر محصولات:

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: