انتخاب خودرو

جستجو

شمع موتور   233 محصول

محصولات تخصصی شمع موتور مناسب برای خودورهای وارداتی و ایرانی با بهترین قیمت در دسترس شماست.انواع شمع برای موتورهای بنزینی و دوگانه سوز CNG-LPG از مارکهای معتبر NGK، دنسو، بوش، اتولایت، شامپیون، اکیوم، ایساکو، تورچ برای انواع موتور های خودرو قایق موتوری ژنراتور تولید برق و چمن زن و کشاورزی. سعی یدک کار بر این بوده محصولات اورجینال را با بهترین قی...

محصولات تخصصی شمع موتور مناسب برای خودورهای وارداتی و ایرانی با بهترین قیمت در دسترس شماست.انواع شمع برای موتورهای بنزینی و دوگانه سوز CNG-LPG از مارکهای معتبر NGK، دنسو، بوش، اتولایت، شامپیون، اکیوم، ایساکو، تورچ برای انواع موتور های خودرو قایق موتوری ژنراتور تولید برق و چمن زن و کشاورزی. سعی یدک کار بر این بوده محصولات اورجینال را با بهترین قیمت و با دانش فنی کامل و مناسبترین هزینه ارسال در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. بانک کامل شمع فابریک انواع خودروهای ایرانخودرو سایپا کرمان موتور مدیران خودرو سوزوکی پژو سیتروئن رنو نیسان هیوندای کیا ام جی حتی خودروهای امریکایی کلاسیک و جدید پلاک منطقه در این شاخه قرار دارد.

بیش تر

انتخاب کنید

 • سازنده

  در این شاخه میتوانید انواع شمع موتور برند های بزرگ دنیا را مشاهده نمایید. محصولات بوش، اکیوم، ان جی کا، دنسو، اتولایت، شامپیون ساخت کشور های روسیه، آلمان، برزیل، امریکا، فرانسه، مکزیک، ژاپن، چین، مالزی، تایوان 

 • جنس الکترود

  در این شاخه محصولات شمع موتور براساس جنس الکترود آنها دسته بندی شده اند. کافیست جنس الکترود مورد نظرتان را انتخاب نمایید تا تمام محصولات منطبق بر انتخاب شما نمایش داده شوند.

 • نوع شمع

  در این شاخه شمع موتور ها براساس سایز تقسیم بندی شده اند،شما میتوانید از انواع محصولات پایه کوتاه رنویی،پایه کوتاه شوورلتی،پایه استاندارد انرکتوری و کاربراتوری،پایه بلند و پایه بلند یورو4 بازدید نمایید.

 • نوع واشر

  در این شاخه محصولات براساس نوع واشر به دو دسته واشردار و بدون واشر (کونیک) تقسیم میشوند. انواع محصولات واشردار در انواع سایز و انواع کونیک در انواع سایز در فروشگاه یدک کار موجود است.

 • صنعتی

  محصولات شمع موتور برای انواع مصارف صنعتی در دستگاه های برش، ژنراتور ها، موتور های کشاورزی و ...

1 - 16 از 233 آیتم
1 - 16 از 233 آیتم

کاتالوگ