مشخصات،قیمت،خرید کیت تسمه تایم موتورملی EF7 پاورگریپ
کیت تسمه تایم موتورملی EF7 پاورگریپ
کیت تسمه تایم موتورملی EF7 پاورگریپ
کیت تسمه تایم موتورملی EF7 پاورگریپ
کیت تسمه تایم موتورملی EF7 پاورگریپ

کیت تسمه تایم موتورملی EF7 پاورگریپ

کیت تسمه تایم موتورملی EF7 پاورگریپ 

  • کیت اورجینال 
  • مناسب خودرو های سمند، سورن و دنا موتورملی EF7 .
  • کیت شامل تسمه تایم همراه با غلطک تسمه سفت کن .
  • 127 دنده .
  • ساخت فرانسه
TIMING KIT EF7 POWERGRIP
2,580,000 تومان
بدون مالیات

قیمت ایده ال

 کمترین سود،بدون واسطه 

گارانتی

محصولات با گارانتی اصالت

ارسال به سراسر کشور

پردازش سریع سفارشات

بررسی سازگاری

گزارش قیمت

قیمت بهتری سراغ دارید؟
سپاس! درخواست کاهش قیمت ثبت شد
شما یک درخواست دارید لطفا تا اعلام نتیجه صبور باشید
درخواست شما قبول شد! قیمت پیشنهادی شما قبول شد و میتوانید خرید کنید
متاسفانه درخواست شما رد شد!
ما درخواست شما را بررسی کردیم، قیمت پیشنهادی برای شما :
Sorry! Your bid limit has been reached. Please wait until your other bids are either accepted or declined.
ایمیل ضروری
ضروری
باید از صفر بیشتر باشد
پیام کوتاه است

انبار آنلاین موجود

store شعب

 

تسمه تایم چیست؟

تسمه تایم یکی از قطعات اساسی در موتور خودرو میباشد. وظیفه این قطعه درگیر کردن و تایم کردن بخش های داخلی موتور با حرکت دورانی میل لنگ میباشد. در واقع قطعاتی بخش های مانند میل بادامک سوپاپ، واتر پمپ(پمپ آب)،اویل پمپ(پمپ روغن) که نیاز به حرکت چرخشی محورشان دارند تا بتوانند وظیفه خاص خود را انجام دهند. تنظیم و تایمینگ کردن میزان چرخش و زاویه آنها  از طریق تسمه تایم در موتور انجام میشود. تسمه تایم دارای دو نوع لاستیکی و فلزی میباشد. لاستیکی نوع رایج آن که نیاز به تعویض دوره ای دارد و نوع فلزی آن که به زنجیری شهرت دارد کمتر در کارکرد پایین نیاز به تعویض خواهد داشت.

همراه تسمه تایم در موتورملی دو عدد غلطک وجود دارد. این غلطک ها هم دارای عمر محدود هستند و با اتمام عمر آنها به اصطلاح قفل میشوند. توصیه میشود حدالامکان همراه تسمه این غلطک را هم تعویض نمایید. چراکه اگر این قطعات گریپاژ نماییند تسمه نو هم باشد پاره خواهد شد.

زمان تعویض

به طور میانگین تسمه های اورجینال کارکردی بین 60 تا 80 هزار کیلومتر دارند. در این بازه باید حتما تعویض گردد. پارگی تسمه تایم میتواند صدمات بسیار پر هزینه ای به موتور وارد میکند. لذا تعویض بموقع آن را هرگز فراموش نکنید.

تشخیص خرابی و یا اتمام عمر تسمه تایم

اگر چه این کار باید توسط متخصص انجام شود. ما سعی میکنیم با ساده ترین حالت به شما آموزش دهیم. کاور پلاستیکی دور تسمه تایم را باز نمایید بنحوی که تسمه تایم قابل دیدن باشد،خودرو در حالت خاموش باشد. فیوز پمپ بنزین را در جعبه فیوز پیدا کنید و خارج نمایید (FUEL PUMP). از شخص دیگری بخواهید استارت بزند. با هر بار استارت فولی دور میل بادامک (یکی از غلطک  های تسمه تایم که شما دید کامل دارید) نیم دور جابجا میشود. شما باید با تکرار استارت کل تسمه را با چشم مصلح به نور بررسی کنید. کوچکترین ترک یا تغییر حالت در داخل تسمه نشانه اتمام عمر تسمه تایم میباشد.

تشخیص تسمه تایم اصلی مناسب موتورملی EF7

تشخیص کیت تسمه تایم موتورملی کنتیننتال تنها از طریق مقایسه با نمونه اصلی امکان پذیر است. شاید این امکان برای شما مقدور نباشد. توصیه ما خرید از منابع معتبر و یا نمایندگی میباشد. یدک کار تنها مرجع بررسی کالای یدکی اصلی و طرح این اطمینان را به شما میدهد. که ما همواره محصولات را از نمایندگی اصلی داخل و خارج از کشور تهیه نموده و خرید شما معتبر و دارای اصالت میباشد.

کیت تسمه تایم موتور ef7 کنتیننتال CONTINENTAL

کیت تسمه تایم موتورملی کنتیننتال شامل تسمه تایم و غلطک ها میباشد. این محصول مناسب خودروهای دنا، سورن و سمند موتورملی EF7 بنزینی و گازسوز میباشد.

تفاوت فروشگاه یدک کار با سایر فروشگاه ها :

ما با تکیه بر واردات و فروش عمده،محصولات را به دست مشتریان میرسانیم. در فروشگاه یدک کار شما محصولات را بدون واسطه و مستقیم از واردکننده یا عمده فروش خرید میکنید. در عمل این حذف واسطه ها باعث کاهش حداقل 30 درصد قیمت نهایی کالا میشود. لازم به ذکر است ما همواره محصولات اصلی و تقلبی مشابه را از طریق بلاگ یدک کار به مشتریان اطلاع رسانی میکنیم. تا فروشگاه های سودجو با قیمت های کاذب نتوانند حقوق شما در خریداری محصولات اورجینال را ضایع نمایند.

ساخت کشور
آلمان Germany
دسته بندی
تسمه

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

گارانتی

محصولات با گارانتی اصالت

قیمت ایده ال

 کمترین سود،بدون واسطه 

ارسال به سراسر کشور

پردازش سریع سفارشات

محصول به لیست علاقمندی افزوده شد
محصول به لیست مقایسه افزوده شد