روغن گیربکس اتومات Mobil ATF VI
  • روغن گیربکس اتومات Mobil ATF VI
  • روغن گیربکس اتومات Mobil ATF VI
 نظرات و امتیازات
تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
mobil Dexron VI

روغن گیربکس Mobil ATF VI

196,000 تومان (196,000 تومان 946 میلی لیتر)

روغن گیربکس اتومات موبیل با استاندارد DEXRON VI ساخت امریکا 

مناسب خودروهای ساخت جنرال موتور

تعداد

نا موجود
افزودن برای مقایسه

  پرداخت امن

تمام تراکنش ها رمز نگاری میشوند

  ارسال فوری

ارسال و دریافت سریع در سراسر کشور

  گارانتی اصالت و عودت

امکان عودت کالا در صورت عدم رضایت

توضیحات

روغن فول سنتتیک 

تمام روغن ها و روان کننده ها دو پایه اصلی دارند: پایه نفتی و پایه مصنوعی یا غیر نفتی ، پایه نفتی از مشتقات نفت حاصل میشود و عموما ویژگی های مشابه و محدودیت عملکرد و کیفیت دارند،برای مثال دمای فلاش یا سوختن روغن پایه نفتی پایین است و در دمای پایین میسوزد.

پایه غیر نفتی یا مصنوعی از ترکیبات شیمیایی حاصل میشود،این نوع روغن دارای قیمت های گران ،کیفیت بالا و در اصطلاح به انها نیمه سنتتیک و فول سنتتیک و... میگویند.

روغن های فول سنتتیک دارای کارکرد بیشتر  و دمای فلاش بالاتر هستند.

افزودنی های روغن 

هر تولید کننده ای برای خود یک فرمول ویژه افزودنی دارد،این افزودنی ها هر کدام کارکردی دارند،برای مثال افزودنی جرم گیر،حلال جرم های موتور است و بسیاری از افزودنی ها که خود یک تخصص و تجارت در بحث روغن ها و روان کننده میباشد،شرکت های بزرگ افزودنی های حرفه ای مانند محافظت نانو قطعات،خاصیت مگنتیک و... که فرمول های بسیار سری هستند رو در محصولات خود به کار میبرند.

استاندارد روغن گیربکس 

هر گیربکسی بر اساس تکنولوژی به کار رفته در آن دارای یک نوع خاص استاندارد میباشد،روغن گیربکس مطابق این استاندارد انتخاب میشود،معمولا این استاندارد در دفترچه راهنمای خودرو ذکر میشودو براساس ان میتوانید روغن مناسب خود را انتخاب نمایید 

کارکرد روغن گیربکس

روغن های پایه نفتی کارکردی حدود 15/000 تا نهایت 20/000 کیلومتر دارند و بسیاری هم در این کارکرد افزودنی های خود را از دست میدهند و به گریس و جرم تبدیل میشوند.

روغن های مصنوعی کارکردی از 50/000 تا 70/000 کیلومتر دارند،این روغن ها در دمای بسیار بالا هم خاصیت خود را از دست نمیدهند و میتوانند کیفیت روان کاری را حفظ نمایند،البته در بحث فول سنتتیک نباید به نوشته روی حعبه اطمینان کرد،باید سازنده ان شهرت جهانی داشته و شناخته شده باشد،چراکه درصد خلوص سنتتیک مهم است و اکثر شرکت های ضعیف در حد پاس کردن ازمایش استاندارد به ان پایه مصنوعی اضافه میکنند اما شرککت های بزرگ محصولاتشان را براساس واقعیت تولید میکنند چون بشدت از طرف رقیب هایشان تحت نظر هستند.

روغن گیربکس MOBIL1 ATF/DEXRONVI فول سنتتیک 

این محصول ساخت کشور امریکاست،دارای تاییده بسیاری از خودروسازان جهان است،استاندارد های روز را دارد، کاملا پایه آن مصنوعی و 100 درصد فول سنتتیک میباشد ویژگی منحربفرد آن دمای فلاش بالا و افزودنی ضد جرم میباشد،،ظرف آن 1کوارت امرکایی یا 946 میلی لیتر و کارکرد آن 70/000 کیلومتر میباشد.

تفاوت فروشگاه یدک کار با سایر فروشگاه ها :

ما با تکیه بر واردات و فروش عمده،محصولات را به دست مشتریان میرسانیم،در فروشگاه یدک کار شما محصولات را بدون واسطه و مستقیم از واردکننده یا عمده فروش خرید میکنید،در عمل این حذف واسطه ها باعث کاهش حداقل 30 درصد قیمت نهایی کالا میشود،لازم به ذکر است ما همواره محصولات اصلی و تقلبی مشابه را از طریق بلاگ یدک کار به مشتریان اطلاع رسانی میکنیم تا فروشگاه های نا معتبر و سود جو با قیمت های کاذب و کمی پایین تر از قیمت یدک کار نتوانند حقوق شما در خریداری محصولات اورجینال را ضایع نمایند.

ساخت کشور
آمریکا USA
کارکرد
75هزار کیلومتر
بسته بندی
مظروف پلاستیکی
استاندارد
API-SN
گواهی تایید شده
GM DEXRON VI , GM DEXRON II , GM DEXRON III
دسته بندی
روغن و روان کننده

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !