انتخاب خودرو

جستجو

روغن موتور کاسترول GTX 5W30

Castrol GTX 5W30-5LITR

این محصول در انبار موجود نیست

محصول جدید

روغن موتور کاسترول جی تی ایکس  فول سنتیتیک با گرید 5W30 با حجم 5 لیتر ساخت امریکا

مخصوص خودروهای توربو شارژ و معمولی

شویندگی و جرم گیر منحصر بفرد

CERTIFICATE:

API SN

ILSAC GF-5/GF-4/GF-3

MEETS:

FORD WSS-M2C153-H

FORD WSS-M2C929-A

FORD WSS-M2C946-A

592,000 تومان

592,000 تومان به ازای 4.73 لیتر

پرداخت آنلاین

پرداخت در محل

فروش از انبار

کالای یدک کار

با متخصص

تجربه را تجربه کنید

بسته بندی ویژه

ارسال سریع

توضیحات

روغن فول سنتتیک 

تمام روغن ها و روان کننده ها دو پایه اصلی دارند: پایه نفتی و پایه مصنوعی یا غیر نفتی ، پایه نفتی از مشتقات نفت حاصل میشود و عموما ویژگی های مشابه و محدودیت عملکرد و کیفیت دارند،برای مثال دمای فلاش یا سوختن روغن پایه نفتی پایین است و در دمای پایین میسوزد.

پایه غیر نفتی یا مصنوعی از ترکیبات شیمیایی حاصل میشود،این نوع روغن دارای قیمت های گران ،کیفیت بالا و در اصطلاح به انها نیمه سنتتیک و فول سنتتیک و... میگویند.

روغن های فول سنتتیک دارای کارکرد بیشتر  و دمای فلاش بالاتر هستند.

افزودنی های روغن 

هر تولید کننده ای برای خود یک فرمول ویژه افزودنی دارد،این افزودنی ها هر کدام کارکردی دارند،برای مثال افزودنی جرم گیر،حلال جرم های موتور است و بسیاری از افزودنی ها که خود یک تخصص و تجارت در بحث روغن ها و روان کننده میباشد،شرکت های بزرگ افزودنی های حرفه ای مانند محافظت نانو قطعات،خاصیت مگنتیک و... که فرمول های بسیار سری هستند رو در محصولات خود به کار میبرند.

کارکرد روغن موتور

روغن های پایه نفتی کارکردی حدود 5000 تا نهایت 6000 کیلومتر دارند و بسیاری هم در این کارکرد افزودنی های خود را از دست میدهند و به گریس و جرم تبدیل میشوند.

روغن های مصنوعی کارکردی از 5000 تا 25000 کیلومتر دارند،این روغن ها در دمای بسیار بالا هم خاصیت خود را از دست نمیدهند و میتوانند کیفیت روان کاری را حفظ نمایند،البته در بحث فول سنتتیک نباید به نوشته روی حعبه اطمینان کرد،باید سازنده ان شهرت جهانی داشته و شناخته شده باشد،چراکه درصد خلوص سنتتیک مهم است و اکثر شرکت های ضعیف در حد پاس کردن ازمایش استاندارد به ان پایه مصنوعی اضافه میکنند اما شرککت های بزرگ محصولاتشان را براساس واقعیت تولید میکنند چون بشدت از طرف رقیب هایشان تحت نظر هستند.

روغن موتور کاسترول فول سنتتیک جرم گیر 

این محصول ساخت کشور امریکاست،دارای گرید 5W30 برای آب و هوای سرد و گرم ، کاملا پایه آن مصنوعی و 100 درصد فول سنتتیک میباشد ویژگی منحربفرد آن شویندگی موتور و تمیز کردن و بازگشت به حالت نو میباشد،،ظرف آن 5 کوارت امرکایی یا 4730 میلی لیتر و کارکرد آن 12000 کیلومتر میباشد.

تفاوت فروشگاه یدک کار با سایر فروشگاه ها :

ما با تکیه بر واردات و فروش عمده،محصولات را به دست مشتریان میرسانیم،در فروشگاه یدک کار شما محصولات را بدون واسطه و مستقیم از واردکننده یا عمده فروش خرید میکنید،در عمل این حذف واسطه ها باعث کاهش حداقل 30 درصد قیمت نهایی کالا میشود،لازم به ذکر است ما همواره محصولات اصلی و تقلبی مشابه را از طریق بلاگ یدک کار به مشتریان اطلاع رسانی میکنیم تا فروشگاه های نا معتبر و سود جو با قیمت های کاذب و کمی پایین تر از قیمت یدک کار نتوانند حقوق شما در خریداری محصولات اورجینال را ضایع نمایند.

Persian Ref: Castrol GTX ٥W٣٠-٥LITR

Arabic Ref: Castrol GTX ۵W۳۰-۵LITR

Persian Name: روغن موتور کاسترول GTX ٥W٣٠

Arabic Name: روغن موتور کاسترول GTX ۵W۳۰

اطلاعات تخصصی

ساخت کشورآمریکا USA

نقدهای محصول

نوشتن نقد و نظر

روغن موتور کاسترول GTX 5W30

روغن موتور کاسترول GTX 5W30

روغن موتور کاسترول جی تی ایکس  فول سنتیتیک با گرید 5W30 با حجم 5 لیتر ساخت امریکا

مخصوص خودروهای توربو شارژ و معمولی

شویندگی و جرم گیر منحصر بفرد

CERTIFICATE:

API SN

ILSAC GF-5/GF-4/GF-3

MEETS:

FORD WSS-M2C153-H

FORD WSS-M2C929-A

FORD WSS-M2C946-A

محصول مرتبط

سایر محصولات:

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: