انتخاب خودرو

جستجو

روغن موتور موبیل1 طلایی 5w30

mobil1:Gold 5w30

محصول جدید

روغن موتور موبیل1 طلایی فول سنتتیک ویژه ساخت امریکا

حفاظت مخصوص از قطعات موتور

مخصوص توربو و سوپر شارژر

24 هزار کیلومتر کارکرد

 مخصوص NASCAR

API: SN,SM,SL

CERTIFICATE:

DEXOS 2

ILSAC GF-5

ACEA A1/B1,A5/B5

236,700 تومان

236,700 تومان به ازای 1 بطری 946 میلی لیتری

خودروى من؟

پرداخت آنلاین

پرداخت در محل

فروش از انبار

کالای یدک کار

با متخصص

تجربه را تجربه کنید

بسته بندی ویژه

ارسال سریع

توضیحات

روغن فول سنتتیک 

تمام روغن ها و روان کننده ها دو پایه اصلی دارند: پایه نفتی و پایه مصنوعی یا غیر نفتی ، پایه نفتی از مشتقات نفت حاصل میشود و عموما ویژگی های مشابه و محدودیت عملکرد و کیفیت دارند،برای مثال دمای فلاش یا سوختن روغن پایه نفتی پایین است و در دمای پایین میسوزد.

پایه غیر نفتی یا مصنوعی از ترکیبات شیمیایی حاصل میشود،این نوع روغن دارای قیمت های گران ،کیفیت بالا و در اصطلاح به انها نیمه سنتتیک و فول سنتتیک و... میگویند.

روغن های فول سنتتیک دارای کارکرد بیشتر  و دمای فلاش بالاتر هستند.

افزودنی های روغن 

هر تولید کننده ای برای خود یک فرمول ویژه افزودنی دارد،این افزودنی ها هر کدام کارکردی دارند،برای مثال افزودنی جرم گیر،حلال جرم های موتور است و بسیاری از افزودنی ها که خود یک تخصص و تجارت در بحث روغن ها و روان کننده میباشد،شرکت های بزرگ افزودنی های حرفه ای مانند محافظت نانو قطعات،خاصیت مگنتیک و... که فرمول های بسیار سری هستند رو در محصولات خود به کار میبرند.

کارکرد روغن موتور

روغن های پایه نفتی کارکردی حدود 5000 تا نهایت 6000 کیلومتر دارند و بسیاری هم در این کارکرد افزودنی های خود را از دست میدهند و به گریس و جرم تبدیل میشوند.

روغن های مصنوعی کارکردی از 5000 تا 25000 کیلومتر دارند،این روغن ها در دمای بسیار بالا هم خاصیت خود را از دست نمیدهند و میتوانند کیفیت روان کاری را حفظ نمایند،البته در بحث فول سنتتیک نباید به نوشته روی حعبه اطمینان کرد،باید سازنده ان شهرت جهانی داشته و شناخته شده باشد،چراکه درصد خلوص سنتتیک مهم است و اکثر شرکت های ضعیف در حد پاس کردن ازمایش استاندارد به ان پایه مصنوعی اضافه میکنند اما شرککت های بزرگ محصولاتشان را براساس واقعیت تولید میکنند چون بشدت از طرف رقیب هایشان تحت نظر هستند.

روغن موتور موبیل1 طلایی فول سنتتیک ویژه  

این محصول ساخت کشور امریکاست،دارای گرید 5W30 برای آب و هوای سرد و گرم ، کاملا پایه آن مصنوعی و 100 درصد فول سنتتیک ویژه به معنای پایه مصنوعی بسیار خاص جهت کارکرد بسیار بالا حدود 24000 کیلومترمیباشد ویژگی منحربفرد آن روان کاری ویژه، ضد جرم و رسوب و ضد حرارت بودن ان میباشد،شرکت های مانند BMW - MERCEDES BENZ - VOLVO -AUDI این محصول را توصیه کرده اند،ظرف آن 1 کوارت امرکایی یا 973 میلی لیتر میباشد.

تفاوت فروشگاه یدک کار با سایر فروشگاه ها :

ما با تکیه بر واردات و فروش عمده،محصولات را به دست مشتریان میرسانیم،در فروشگاه یدک کار شما محصولات را بدون واسطه و مستقیم از واردکننده یا عمده فروش خرید میکنید،در عمل این حذف واسطه ها باعث کاهش حداقل 30 درصد قیمت نهایی کالا میشود،لازم به ذکر است ما همواره محصولات اصلی و تقلبی مشابه را از طریق بلاگ یدک کار به مشتریان اطلاع رسانی میکنیم تا فروشگاه های نا معتبر و سود جو با قیمت های کاذب و کمی پایین تر از قیمت یدک کار نتوانند حقوق شما در خریداری محصولات اورجینال را ضایع نمایند.

Persian Ref: mobil١:Gold ٥w٣٠

Arabic Ref: mobil۱:Gold ۵w۳۰

Persian Name: روغن موتور موبیل١ طلایی ٥w٣٠

Arabic Name: روغن موتور موبیل۱ طلایی ۵w۳۰

اطلاعات تخصصی

ساخت کشورآمریکا USA
بسته بندیمظروف پلاستیکی
استانداردAPI-SN
گواهی تایید شدهACEA A1/B1 , DEXOS 2 , ILSAC GF-5 , ACEA A5 , ACEA B5
گواهی قابل تاییدFord WSS-M2C-946 A , Ford WSS-M2C-929 A , GM 6094M , GM 4718M , Honda/Acura HTO-06

نقدهای محصول

نوشتن نقد و نظر

روغن موتور موبیل1 طلایی 5w30

روغن موتور موبیل1 طلایی 5w30

روغن موتور موبیل1 طلایی فول سنتتیک ویژه ساخت امریکا

حفاظت مخصوص از قطعات موتور

مخصوص توربو و سوپر شارژر

24 هزار کیلومتر کارکرد

 مخصوص NASCAR

API: SN,SM,SL

CERTIFICATE:

DEXOS 2

ILSAC GF-5

ACEA A1/B1,A5/B5

پیشنهاد به شما

سایر محصولات: