درباره ما

شروع یدک کار

فروشگاه یدک کار

بازرگانی یدک کار در سال 1389 شروع به کار کرد، در آن زمان تمرکز ما بروی واردات کالا و توزیع آن در پایتخت بود،بیشترین سهم کالای یدک کار شمع موتور بوش بود که بعد از مدت کوتاهی و رایزنی با شرکت اکیوم فرانسه،محصولات EYQUEM فرانسه هم به سبد یدک کار اضافه گردید،بعد از مدت کوتاهی فروش محصولات NGK ژاپن و بد از آن DENSO و CHAMPION بصورت عمده شروع شد. تمام سعی ما در تجارت عمده شمع موتور افزایش مشتریان و ایجاد بازار بزرگتر بود،مجموعه کالاهای دیگر برقی شامل پمپ بنزین ، انژکتور ، سنسور اکسیژن به سبد فروش اضافه گردید، ما اولین پارت محصولات اتولایت آمریکا را مستقیم بدون واسطه به ایران وارد کردیم،همزمان با افزایش  فروش محصول بصورت عمده، تئوری فروشگاه اینترنتی جهت بهره مندی مصرف کنندگان از محصولات حرفه ای ما با قیمت بسیار مناسب شکل گرفت، طی تحقیقات اصولی و برآورد هزینه، راه اندازی سایت یدک کار در سال 1394 فروشگاه اینترنتی شروع به کار نمود،با اینکه در آن زمان خرید لوازم یدکی از طریق اینترنت مرسوم نبود و ما فروش بسیار ناچیزی داشتیم اما بینش و درک آینده این تجارت ما را دلسرد نکرد و در پایان سال 1395 یعنی یک سال بعد تنها 20 مشتری مصرف کننده داشتیم،در سال 1396 این رقم به 285 نفر رسید،در واقع ما فارغ از نتیجه با علاقه و پشتیبانی مالی شرکت ادامه دادیم،در سال 97 در نیمه نخست سال ما 1300 مشتری مصرف کننده که همگی از خدمات خوب یدک کار خرسند بودند و با علاقه در مورد ما با دوستانشان صحبت میکردند داشتیم،ما این مسیر را با صبر و تعهد به مشتری طی کردیم و اکنون در این جایگاه میتوانیم آینده ای بسیار روشن  تصور کنیم.یلدای 1397 همزمان با تولد سه سالگی یدک کار ما تخفیف های شگفت انگیزی را برای اولین بار ارائه کردیم،نتیجه واقعا ما را متعجب کرد بیش از 3500 سبد خرید ثبت شد،ما از همراهی مشتریان پا به پای یدک کار هر روز دلگرم تر میشویم، برنامه هر روز ما در جهت افزایش خدمات ، محصولات ، رضایتمندی شما میباشد.

فروشگاه محلی

خدمات یدک کار

هر سازمانی یا مجموعه ای که به رضایت مندی مصرف کنندگان اهمیت میدهد حتما دارای یک منشور اخلاقی و یک استاندارد اصولی میباشد، ما به اصول و حقوق شما احترام میگذاریم و باور داریم حمایت از حق شما حمایت از رشد یدک کار است . مبانی این اصول شامل:

قیمت دست اول: اولین اصل در فروش قیمت خوب است، ما تعهد داریم همواره بهترین و پایین ترین قیمت برای کالا انتخاب کنیم،البته این خود در مواردی برای ما مساله ساز بوده است، گاها مشتریان جدید نسبت به اختلاف قیمت ما با فروشگاه های معتبر مانند دیجی کالا دچار تردید میشوند و سوال میکنند که محصول شما اصل است؟ در پاسخ این مشتریان باید بگویم قیمت یک کالا از عمده فروش تا مصرف کننده حدود 30 درصد تفاوت خواهد داشت و طبیعی هم هست ، عمده فروش + خرده فروش + توزیع کننده + فروشگاه همه درصدی را بابت سود به قیمت کالا می افزایند، در یدک کار شما کالا را به قیمت دست اول یا همان عمده فروش خرید میکنید،این روش فروش در دنیا به DIRECT SELLING شهرت دارد، در فروشگاه های معتبر جهان این روش فروش بالاترین رضایتمندی را کسب کرده است.

بسته بندی و ارسال سریع: یکی از برترین امتیازهای یدک کار در ارسال سریع کالا میباشد،شاید شما هم تجربه ناخوشایند دریافت با تاخیر کالا را داشته باشید! میدانید علت اصلی ارسال با تاخیر چیست؟ فروشنده کالا را موجود ندارد و صرفا با یک عکس محصول اقدام به فروش مینماید،بعد از خرید شما به بازار مراجعه کرده و کالا را تهیه و برای شما ارسال میکند،این امر نه تنها باعث اتلاف زمان ارسال بلکه در بیشتر موارد کالای متفرقه و تقلبی ارسال خواهد شد چون این فروشندگان با عکس اغلب مهارتی در تشخیص کالای اصلی ندارند،این امر در فروشگاه های معتبر هم اتفاق می افتد البته خوبی این فروشگاه ها اینست که نام فروشنده کالا را درج میکنند و در واقع این امر هم خود مسائل و مشکلات قبل را دارد. تنها در یدک کار شما کالا را با اصالت و طبق همان مشخصات صفحه محصول دریافت خواهید کرد، ما کالای موجود در انبار یدک کار را میفروشیم و موجودی ما براساس موجود دقیق کالا محاسبه میشود.

پشتیبانی فنی: ما صرفا فروشنده کالا نیستیم،در واقع یک تیم کارشناسی در کنار شماست تا بهترین انتخاب را داشته باشید،شما بدون کمترین دانش فنی خودرو میتوانید از یدک کار خرید نمایید،در واقع ما خرید را برای شما آسان کرده ایم،شما در صفحه هر محصول یک منوی بررسی سازگاری محصول دارید،این به شما این امکان را میدهد چک کنید آیا محصول با خودروی شما سازگار است یا خیر؟ با چند کلیک ساده! این امکان در هیچ فروشگاهی وجود ندارد،در فروشگاه دیگر شما باید بدانید قطعه مناسب خودرویتان چیست و براساس شماره فنی دنبال آن بگردید یا اینکه بعضا خود فروشنده هم نمیداند که محصول مناسب خودروی شما چیست؟ این یکی از بارزترین تفاوت های یدک کار است،در کنار این شما منوی گفت و گوی زنده را دارید،راحت و آسان با کارشناس صحبت کنید،ما رایگان نه صرفا جهت خرید به شما اطلاعات کارشناسی و راهنمایی عیب یابی میدهیم! چون باور داریم یک روز مشتری ما خواهید شد.

گارانتی عودت وجه: این یک شعار نیست! ما سازوکاری در یدک کار داریم مشتری به هر دلیلی با توجه به شرایط بازگشت کالا نسبت به خرید کالا پشیمان شد،عین مبلغ بدون کسر ریال به حساب مشتری عودت داده شود.در فروشگاه سنتی این امر رواج ندارد و گاها در فاکتور فروش هم قید میکنند که کالای فروخته شده پس گرفته نمیشود! اینجاست که حمایت از حقوق مصرف کنندگان مشخص میشود،هدف ما بالا بردن رضایتمندی شماست و حقوق شما در یدک کار محفوظ است.

اطلاعات فنی دقیق: شما در صفحه محصول یک عکس با یک نوشته دروغین و شعار نخواهید دید،ما اطلاعات تخصصی و واقعی محصول را درج میکنیم، کالا اصل است یا خیر ؟ حتما درج میشود! توضیحات محصول به گونه ای نوشته میشود که اگر اولین بار است در مورد محصولی مطلب میخوانیدیا میبینید، بعد از پایان توضیحات اطلاعات شما در مورد محصول کامل شده است.در تب اطلاعات تخصصی شما مشخصات فنی را مشاهده خواهید کرد،در بلاگ های یدک کار شما محصولات تقلبی را شناسایی خواهید کرد،اینها همه بر اساس دانش فنی بصورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.

بسته بندی ویژه: ما باور داریم خرید شما با ارزش است،بسته بندی عالی و ویژه احترام به خرید شماست.شاید شما هم تجربه ناخوشایند دریافت کالا در بسته بندی ضعیف و بی کیفیت که در مواردی باعث صدمه به کالای شما هم میشود داشته اید! در یدک کار شما کالا را در بسته بندی شکیل و دارای محافظ دریافت خواهید کرد،ما به شما احترام میگذاریم و این حق شماست.

زنجیره تامین و فروش

تمام محصولات یدک کار از نمایندگیهای خارجی و بازرگانیهای معتبر داخلی که کالا هایشان از طریق موادی رسمی و گمرکی ترخیص و وارد کشور شده است و دارای اصالت میباشد،تامین میشود. این بزرگترین امتیاز برای حقوق مصرف کنندگان است که محصولات با اصالت و 100% اورجینال را از طریق یدک کار تهیه نمایند.

 طبیعتا در سراسر ایران امکان دسترسی به فروشگاه های فیزیکی تخصصی که دارای محصولات تخصصی و کامل باشد را ندارند،در کنار این موضوع صرف زمان و مراجعه حضوری و اطمینان به کالا همه جزو موارد با اهمیت هستند، جدا ازین خرید به قیمت عمده برای همه امکان پذیر نیست! 

شما با چند کلیک ساده هر آنچه که باید در مورد اصالت ، قیمت ، کیفیت و سازگاری محصول نیاز است خواهید دید! این قدرت و وجه تمایز یدک کار با فروشگاه سنتی است.

با صرف کمترین وقت و هزینه محصول خود را بخرید و درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت مناسب

در روش فروش سنتی شما کالا را با قیمت بالاتر خواهید خرید چراکه افراد بیشتری در این میان هستند و از کالا سود خواهند برد،اما در فروش بدون واسطه یا فروش مستقیم یدک کار شما کالا را مستقیم از عمده فروش تهیه میکنید و طبیعی میباشد که قیمت کالا بسیار پایین تر از فروش سنتی  باشد.

فروش شبکه ای یدک کار

شما مشتری ما هستید یا به عبارتی شریک تجاری یدک کار شما هستید.ما باور داریم کسب و کار بسیار خوبی با همکاری شما خواهیم داشت،ما را به دوستان تان معرفی کنید و بن خرید بگیرید

چگونه

فروشگاه یدک کار را به دیگران معرفی میکنید و آنها در هنگام ثبت نام با وارد کردن ایمیل شما در قسمت معرف ، یک کد اعتباری مبلغ دار همان لحظه در حساب کاربری شما ایجاد میشود و شما میتوانید در خرید های بعدی از آن استفاده نمایید.

نکته مهم و جالب اینجاست که دوست شما هم در هنگام ثبت نام به همان اندازه بن خرید دریافت خواهد کرد!

بن خرید به چه مبلغی 

این مبالغ در زمان های مختلف متفاوت خواهد بود اما اکنون :

با ثبت نام حداقل 3 نفر در یدک کار با معرفی شما،10/000 تومان بن خرید دریافت خواهید کرد و دوست شما به محض ثبت نام نیز 10/000 تومان بن خرید دریافت خواهد کرد.

به همین سادگی! هم کالای مورد نظر خود را از دست اول با قیمت ویژه بخرید و هم پورسانت معرفی دریافت کنید.

آگاه باشید

نام تجاری یدک کاربا حروف لاتین "Y A D A C A R" ثبت شده است،بدون هیچ پیشوند یا پسوندی! نام هایی بصورت YADAKAR , YADACCAR, YADAKCAR هیچ ارتباطی با فروشگاه ما ندارند.

"درستکاری فرهنگ یک تجارت است و درک این مهم از انجام تجارت با ارزش تر است"

محصول به لیست علاقمندی افزوده شد
محصول به لیست مقایسه افزوده شد