مشخصات، قیمت، خرید قاب شفاف 2 تکه تسمه تایم TU5 یدک کار
  • -150,000 تومان
قاب تسمه تایم شفاف 2 تکه موتور TU5 یدک کار
قاب تسمه تایم شفاف 2 تکه موتور TU5 یدک کار
قاب تسمه تایم شفاف 2 تکه موتور TU5 یدک کار
قاب تسمه تایم شفاف 2 تکه موتور TU5 یدک کار

قاب تسمه تایم شفاف 2 تکه موتور TU5 یدک کار

قاب شفاف 2 تکه تسمه تایم TU5 یدک کار

برای تنظیم دنده ادجاست ها و مشاهده وضعیت تسمه تایم

بدون نیاز به بازکردن دسته موتور

مناسب پژو 206 تیپ 5، پژو 207، رانا، پژو پارس TU5 و پژو 405SLX

300,000 تومان 450,000 تومان -150,000 تومان
بدون مالیات
زمان باقی‌مانده

گزارش قیمت

قیمت بهتری سراغ دارید؟
سپاس! درخواست کاهش قیمت ثبت شد
شما یک درخواست دارید لطفا تا اعلام نتیجه صبور باشید
درخواست شما قبول شد! قیمت پیشنهادی شما قبول شد و میتوانید خرید کنید
متاسفانه درخواست شما رد شد!
ما درخواست شما را بررسی کردیم، قیمت پیشنهادی برای شما :
Sorry! Your bid limit has been reached. Please wait until your other bids are either accepted or declined.
ایمیل ضروری
ضروری
باید از صفر بیشتر باشد
پیام کوتاه است

بررسی سازگاری

قیمت ایده ال

 کمترین سود،بدون واسطه 

گارانتی

محصولات با گارانتی اصالت

ارسال به سراسر کشور

پردازش سریع سفارشات

انبار تهران موجود

store شعب

 

مشخصات فنی قاب شفاف 2 تکه تسمه تایم TU5 یدک کار

استفاده از دنده ادجاست در خودروهای تقویت شده یکی از مهمترین بخش های تیون و تقویت به حساب می آید. این قطعه به صاحب خودرو این امکان را میدهد که با توجه به تغییرات انجام داده بتواند تایمینگ مورد نظر خودرو انجام دهد. همانطور که مشخص است بعد از انجام تغییرات مخصوصا در بخش موتور خودرو دیگر بحث تایمینگ فابریک جوابگو نیاز مالک خودرو نبوده و نیاز است که به صورت دستی نیز تایمینگ بر اساس تغییرات اعمال شود.

دوستانی که از دنده ادجاست برای اعمال این تغییرات روی خودرو استفاده میکنند برای انجام تایمینگ ها یا مجبور به بازکردن قاب تسمه تایم فابریک خود هستند که نیاز به بازکردن دسته موتور در خودروها با موتور TU5 میشوند و یا به صورت ابتکاری حفره هایی را در قاب فابریکی ایجاد میکنند که بتوانند به وسیله این سوراخ و حفره به بحث تایمینگ دستی دسترسی داشته باشند.

اما قاب های شیشه ای 2 تکه تسمه تایم موتور TU5 یدک کار همانطور که از اسمش مشخص هست به صورت 2 تکه طراحی و تولید شده است که به صاحبان این خودروها اجازه میدهد به راحتی و با بازکردن 2 پیچ به دنده ادجاست های خود دسترسی داشته باشند و بتوانند کارهای تایمینگ را انجام دهند.

با استفاده از این قطعه شما دیگر نیازی به بازکردن دسته موتور نخواهید داشت.

این قطعه برای خودروها با موتور Tu5 مانند پژو 206 تیپ 5، پژو 207، رانا، پژو پارس Tu5 و پژو 405SLX قابل نصب و استفاده میباشد.

*** نکته مهم:

این قاب به صورت شیشه ای و شفاف طراحی و تولید شده است که به شما امکان مشاهده دنده ادجاست ها و تسمه تایم را میدهد. این مورد در کنار داشتن زیبایی و رخ اسپرتی تر به شما امکان بررسی وضعیت تسمه تایم از بابت نشتی احتمالی روغن یا آب را میدهد اما توجه داشته باشید که بررسی وضعیت تسمه تایم به صورت چشمی از بابت کیفیت خود تسمه یا طول عمر آن کار اصولی نبوده و نیست! چرا؟

تسمه تایم ها بر اساس کیلومتر کارکرد و طول عمر آن نسبت به تاریخ تولید محاسبه میشوند و بعد از کیلومتر خاص ماننده 50 الی 60 هزارکیلومتر کارکرد یا گذشت 3 سال پس از نصب روی خودرو بایستی حتما تعویض شوند و مشاهده کیفیت آن به صورت چشمی بدون در نظر گرفتن موارد مطرح شده از جمله کیلومتر کارکرد ممکن است شما را دچار خطا کرده و خدایی نکرده باعث پارگی تسمه تایم و وارد کرده هزینه های میلیونی تعمیر موتور شود.

زیرا بر خلاف باور اکثریت تسمه تایم ها با گذشت عمرشون به صورت ریش ریش یا تکته تکه در نمی آیند و در یک لحظه و از یکجا تسمه تایم دچار بریدگی و قطع شدگی میشود کار تایمینگ را به درستی انجام نمیدهد و باعث برخورد پیستون با سوپاپ ها شده و هزینه های تعمیر موتوری را در پی خواهد داشت.

اگر از قاب تسمه تایم 2 تکه یدک کار روی خودرو خود استفاده میکنید کارایی آن برای خودرو شما در مرحله اول دسترسی راحت تر برای تایمینگ دنده ادجاست ها بوده و در مرحله دوم بحث زیبایی و مشاهده وضعیت تسمه تایم از لحاظ نشتی روغن میباشد و بررسی کیفیت تسمه تایم و مشاهده آن به صورت چشمی نه تنها در این قاب بلکه در هیچ قاب شفاف دیگری کار اصولی نبوده و باعث بروز خسارت های مالی شدید خواهد شد.

ساخت کشور
ایران Iran
ویژگی خاص
نشکن
کارکرد
100هزار کیلومتر
بسته بندی
جعبه تکی
دسته بندی
قاب و کاور

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

گارانتی

محصولات با گارانتی اصالت

قیمت ایده ال

 کمترین سود،بدون واسطه 

ارسال به سراسر کشور

پردازش سریع سفارشات

محصول به لیست علاقمندی افزوده شد
محصول به لیست مقایسه افزوده شد