مشخصات،قیمت خرید روغن گیربکس اتومات دکسرون FOSSER DEXRON III
روغن دکسرون 3 خط فوسر
روغن دکسرون 3 خط فوسر
روغن دکسرون 3 خط فوسر
روغن دکسرون 3 خط فوسر

روغن دکسرون 3 خط فوسر

روغن گیربکس اتومات و هیدرولیک فوسر آلمان با استاندارد DEXRON III-H

APRROVAL & RECOMMEND :

GENERAL MOTORS DEXRON,MB 236.1/236.5/236.6/236.7,MAN 339 TYPE Z-1/V-1,ALLISON C-4,CAT TO-2,VOLVO 97341

FOSSER DEXRON
ناموجود
132,000 تومان
بدون مالیات


گزارش قیمت

قیمت بهتری سراغ دارید؟
سپاس! درخواست کاهش قیمت ثبت شد
شما یک درخواست دارید لطفا تا اعلام نتیجه صبور باشید
درخواست شما قبول شد! قیمت پیشنهادی شما قبول شد و میتوانید خرید کنید
متاسفانه درخواست شما رد شد!
ما درخواست شما را بررسی کردیم، قیمت پیشنهادی برای شما :
Sorry! Your bid limit has been reached. Please wait until your other bids are either accepted or declined.
ایمیل ضروری
ضروری
باید از صفر بیشتر باشد
پیام کوتاه است

بررسی سازگاری

قیمت ایده ال

 کمترین سود،بدون واسطه 

گارانتی

محصولات با گارانتی اصالت

ارسال به سراسر کشور

پردازش سریع سفارشات

انبار تهرانناموجود

store شعب

 

روغن گیربکس اتومات سه خط دیکسرون فوسر

تمام روغن ها و روان کننده ها دو پایه اصلی دارند: پایه نفتی و پایه مصنوعی یا غیر نفتی ، پایه نفتی از مشتقات نفت حاصل میشود و عموما ویژگی های مشابه و محدودیت عملکرد و کیفیت دارند،برای مثال دمای فلاش یا سوختن روغن پایه نفتی پایین است و در دمای پایین میسوزد.

پایه غیر نفتی یا مصنوعی از ترکیبات شیمیایی حاصل میشود،این نوع روغن دارای قیمت های گران ،کیفیت بالا و در اصطلاح به انها نیمه سنتتیک و فول سنتتیک و... میگویند.

روغن های فول سنتتیک دارای کارکرد بیشتر  و دمای فلاش بالاتر هستند.

افزودنی های روغن گیربکس فوسر

هر تولید کننده ای برای خود یک فرمول ویژه افزودنی دارد،این افزودنی ها هر کدام کارکردی دارند،برای مثال افزودنی جرم گیر،حلال جرم های موتور است و بسیاری از افزودنی ها که خود یک تخصص و تجارت در بحث روغن ها و روان کننده میباشد،شرکت های بزرگ افزودنی های حرفه ای مانند محافظت نانو قطعات،خاصیت مگنتیک و... که فرمول های بسیار سری هستند رو در محصولات خود به کار میبرند.

استاندارد روغن گیربکس فوسر

هر گیربکسی بر اساس تکنولوژی به کار رفته در آن دارای یک نوع خاص استاندارد میباشد،روغن گیربکس مطابق این استاندارد انتخاب میشود،معمولا این استاندارد در دفترچه راهنمای خودرو ذکر میشودو براساس ان میتوانید روغن مناسب خود را انتخاب نمایید 

کارکرد روغن گیربکس DEXRON III-H 

روغن های پایه نفتی کارکردی حدود 15/000 تا نهایت 20/000 کیلومتر دارند و بسیاری هم در این کارکرد افزودنی های خود را از دست میدهند و به گریس و جرم تبدیل میشوند.

روغن های مصنوعی کارکردی از 50/000 تا 70/000 کیلومتر دارند،این روغن ها در دمای بسیار بالا هم خاصیت خود را از دست نمیدهند و میتوانند کیفیت روان کاری را حفظ نمایند،البته در بحث فول سنتتیک نباید به نوشته روی حعبه اطمینان کرد،باید سازنده ان شهرت جهانی داشته و شناخته شده باشد،چراکه درصد خلوص سنتتیک مهم است و اکثر شرکت های ضعیف در حد پاس کردن ازمایش استاندارد به ان پایه مصنوعی اضافه میکنند اما شرککت های بزرگ محصولاتشان را براساس واقعیت تولید میکنند چون بشدت از طرف رقیب هایشان تحت نظر هستند.

روغن گیربکس اتومات جترال موتورز دکسرون فوسر

این محصول ساخت کشور آلمان،استاندارد های روز را دارد، پایه آن تکولوژی مصنوعی و سنتتیک میباشد ویژگی های آن دمای فلاش بالا و مکمل ضد جرم میباشد،،ظرف آن 1 لیتر و کارکرد آن 40000 کیلومتر میباشد.

تفاوت فروشگاه یدک کار با سایر فروشگاه ها :

ما با تکیه بر واردات و فروش عمده،محصولات را به دست مشتریان میرسانیم،در فروشگاه یدک کار شما محصولات را بدون واسطه و مستقیم از واردکننده یا عمده فروش خرید میکنید،در عمل این حذف واسطه ها باعث کاهش حداقل 30 درصد قیمت نهایی کالا میشود،لازم به ذکر است ما همواره محصولات اصلی و تقلبی مشابه را از طریق بلاگ یدک کار به مشتریان اطلاع رسانی میکنیم تا فروشگاه های نا معتبر و سود جو با قیمت های کاذب و کمی پایین تر از قیمت یدک کار نتوانند حقوق شما در خریداری محصولات اورجینال را ضایع نمایند.

ساخت کشور
آلمان Germany
کارکرد
20 هزار کیلومتر
بسته بندی
مظروف پلاستیکی
گواهی تایید شده
GM DEXRON II, GM DEXRON III, GM DEXRON VI, FORD MERCON LV, MERCEDES BENZ NAG-1, BMW 7045E, BMW ETL 8072B, BMW LA2634, BMW LT71141, HYUNDAI/KIA SP-H-IV, HYUNDAI/KIA SP-II, HYUNDAI/KIA SP-III, HYUNDAI/KIA SP-IV, TOYOTA/LEXUS T-II, TOYOTA/LEXUS T-IV, TOYOTA/LEXUS TYPE T, TOYOTA/LEXUS WS, HONDA/ACURA ATF-Z1, NISSAN/INFINITI MATIC-D, NISSAN/INFINITI MATIC-J, NISSAN/INFINITI MATIC-K, NISSAN/INFINITI MATIC-S, ALISON C-4, ALISON TES389, VOLVO 1161521, VOLVO 1161540, VOLVO 97340, VOLVO 1273.41, VW/AUDI G-052-025-A2, VW/AUDI G-052-162-A1
دسته بندی
روغن و روان کننده

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

گارانتی

محصولات با گارانتی اصالت

قیمت ایده ال

 کمترین سود،بدون واسطه 

ارسال به سراسر کشور

پردازش سریع سفارشات

محصول به لیست علاقمندی افزوده شد
محصول به لیست مقایسه افزوده شد