مشخصات،قیمت،خرید کمک فنر گازی روغنی جلو سمند سورن دنا کوشاوران
کمک گازی سمند سورن
کمک فنر جلو سمند کوشاوران
کمک فنر جلو سمند کوشاوران
کمک فنر جلو سمند کوشاوران
کمک گازی سمند سورن
کمک فنر جلو سمند کوشاوران
کمک فنر جلو سمند کوشاوران

کمک فنر جلو سمند کوشاوران

کمک فنر جلو سمند هیدرولیکی کوشاوران

  • ساخت کشور ایران با بهترین کیفیت .
  • مناسب برای پژو 405، پارس، سمند، سورن، دنا.
قیمت در ازای یک عدد میباشد
1,670,000 تومان
بدون مالیات

حداقل تعداد سفارش برای این محصول 2 عدد است.

گزارش قیمت

قیمت بهتری سراغ دارید؟
سپاس! درخواست کاهش قیمت ثبت شد
شما یک درخواست دارید لطفا تا اعلام نتیجه صبور باشید
درخواست شما قبول شد! قیمت پیشنهادی شما قبول شد و میتوانید خرید کنید
متاسفانه درخواست شما رد شد!
ما درخواست شما را بررسی کردیم، قیمت پیشنهادی برای شما :
Sorry! Your bid limit has been reached. Please wait until your other bids are either accepted or declined.
ایمیل ضروری
ضروری
باید از صفر بیشتر باشد
پیام کوتاه است

بررسی سازگاری

قیمت ایده ال

 کمترین سود،بدون واسطه 

گارانتی

محصولات با گارانتی اصالت

ارسال به سراسر کشور

پردازش سریع سفارشات

انبار تهران موجود

store شعب

 

کمک فنر گازی سمند کوشاوران

کمک فنر چیست؟

این قطعه یکی از مهمترین ملزومات سیستم تعلیق میباشد. در واقع ضربات ناشی از ناهمواری مسیر حرکت توسط کمک فنر خنثی میشود. مکانیزم داخلی کمک فنر یک سیستم هیدرولیکی میباشد. در واقع با فشار روغن و جابجایی آن ،کمک فنر ضربات را گرفته و میرا میکند. این قطعه در هر خودرو متفاوت است و معمولا برای هر خودرو به تعداد چرخ ها،کمک فنر وجود دارد. موقعیت این قطعه در سیستم تعلیق از یک طرف به بدنه و شاسی و از طرف دیگر به طبق پایین چرخ متصل میشود.

علایم خرابی :

خرابی کمک فنر علایم ساده ای دارند. مشهود ترین نشانه آن روغنی شدن میله سفید و لاستیک بالا کمک میباشد. در واقع نشان میدهد که روغن از داخل به بیرون نفوذ کرده است و این نشانه خرابی کاسه نمد کمک و مکانیزم هیدرولیم آن میباشد.

دومین نشانه خرابی کمک فنر بازی کردن شاسی میباشد. بدین معنی که شما احساس میکنید خودرو تعادل ندارد و بیش از حد معمول بالا و پایین میپرد.

سومین علامت خرابی کمک صدای آن است. صدای خرابی کمک شبیه صدای کوبیدن دو جسم پلاستیکی به هم است. اصطلاحا در بین تعمیرکاران به کوبیدن شهرت دارد.

چهارمین حالت تشخیص کمی تخصصی تر از بقیه موارد است. در واقع هیچ کدام از علایم بالا را ندارد اما شما شک دارید که شاید کمک سالم نباشد.! در این شرایط درب موتور را باز کرده ، لاستیک بالای کمک فنر را بردارید. به نحوی که مهره بسته شده روی کمک فنر را ببینید. سپس از یک نفر بخواهید همان طرف خودرو شما را با دست بالا پایین کند. شما انگشت اشاره را روی مهره بذارید. اگر در زمان بازی کردن کمک احساس لقی کردید،کمک خراب است. اما اگر کمک به خوبی و بدون هیچ حالت گیر و لقی حرکت کرد سالم است.

کمک فنر اصلی سمند :

کمک فنر جلو سمند یک قطعه حساس و به نسبت گران قیمت است. این موضوع باعث ورود کمک فنر های تقلبی بنام اصلی به بازار شده است. توصیه میشود همواره کمک فنر جلو سمند کوشاوران را از منابع معتبر تهیه نمایید.

تعویض : 

تعویض کمک فنر نیاز به ابزار مکانیکی از جمله جک بالابر ، آچار مخصوص فنر لول ، آچار رینگ و آچار فرانسه میباشد. البته تعویض کمک فنر باید توسط متخصص انجام شود و به احتمال کم توسط مصرف کننده انجام نمیشود. در زمان تعویض کمک فنر جلو سمند کوشاوران کالیبره یا میزان فرمان خودرو به هم میخورد . لذا نیاز است دوباره میزان فرمان انجام شود.

مشخصات فنی کمک فنر جلو سمند کوشاوران :

کمک فنر جلو سمند، توسط شرکت کوشاوران ساخت ایران است. این محصول دارای کیفیت تایید شده خودروساز و قابل نصب روی همه خودروهای سمند میباشد.

تفاوت فروشگاه یدک کار با سایر فروشگاه ها :

ما با تکیه بر واردات و فروش عمده،محصولات را به دست مشتریان میرسانیم،در فروشگاه یدک کار شما محصولات را بدون واسطه و مستقیم از واردکننده یا عمده فروش خرید میکنید. در عمل این حذف واسطه ها باعث کاهش حداقل 30 درصد قیمت نهایی کالا میشود،. به ذکر است ما همواره محصولات اصلی و تقلبی مشابه را از طریق بلاگ یدک کار به مشتریان اطلاع رسانی میکنیم. تا فروشگاه های نا معتبر و سود جو با قیمت های کاذب و کمی پایین تر از قیمت یدک کار نتوانند حقوق شما در خریداری محصولات اورجینال را ضایع نمایند.

ساخت کشور
ایران Iran
بسته بندی
جعبه تکی
دسته بندی
جلوبندی و تعلیق

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

گارانتی

محصولات با گارانتی اصالت

قیمت ایده ال

 کمترین سود،بدون واسطه 

ارسال به سراسر کشور

پردازش سریع سفارشات

محصول به لیست علاقمندی افزوده شد
محصول به لیست مقایسه افزوده شد