انتخاب خودرو

جستجو

لنت ترمز جلو Textar 2359703

Textar : 2359703

محصول جدید

لنت ترمز جلو تکستار مناسب خودرو پژو 206 تیپ 2

369,000 تومان

369,000 تومان به ازای 1 دست

پرداخت آنلاین

پرداخت در محل

فروش از انبار

کالای یدک کار

با متخصص

تجربه را تجربه کنید

بسته بندی ویژه

ارسال سریع

توضیحات

تکستار حدود یکصد سال است که تامین کننده کم رقیب تجهیزات ترمز اورجینال (OE) برای تولید کنندگان خودرو در جهان است؛ بطوریکه نام Textar گره خورده است نام محصولات برتر در زمینه لنت ترمز.

این سازنده همواره در صف نخست تکنولوژی بر کیفیت، ایمنی و آسودگی در ترمز تمرکز دارد در صف نخست تکنولوژی لنت ترمز بوده و  طول تاریخ صنعت خودرو، لنت ترمزهای تکستار دارای کیفیت ثابت و منحصر بفردی بوده و در این زمینه همواره در صف مقدم تکنولوژی لنت ترمز بوده است. برند Textar در بازار لوازم خودرو در جهان، پیشرو و محرک بوده و همواره بر کیفیت، ایمنی و آسودگی بیشتر در ترمز تمرکز دارد.

مرسدس بنز و تکستار از مسابقات اتومبیلرانی سال 1950 ایتالیا شروع به همکاری نمودند که این همکاری تا کنون نیز ادامه دارد و نشاندهنده این است که لنت های تکستار نه تنها در جاده ها بلکه در مسابقات اتومبیلرانی نیز پیشرو و افتخارآمیز بوده و هستند. 

لنت های تکستار چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ کارایی اولین انتخاب برای وسایل نقلیه مجهز به ترمز دیسکی سرامیکی کربنی هستند.

این تولیدکننده محبوب و قدرتمند در سال 2011، فناوری Textar ePad را معرفی و به بازار عرضه کرد. این تکنولوژی حاصل نسل جدید مواد ترمز است که برای داشتن راحتی بیشتر هنگام ترمزگیری و تولید کمترین صدا و آلودگی ویژه بازار قطعات اورجینال و اصلی توسعه یافته است.

امروزه سایت های تولیدی و لابراتوارهای تست محصولات تکستار در بیش از 10 کشور جهان از جمله آلمان، انگلیس، فرانسه، اسپانیا، رومانی، آمریکا، برزیل، آفریقای جنوبی، ژاپن و چین قرار دارند.

Persian Ref: Textar : ٢٣٥٩٧٠٣

Arabic Ref: Textar : ۲۳۵۹۷۰۳

Persian Name: لنت ترمز جلو Textar ٢٣٥٩٧٠٣

Arabic Name: لنت ترمز جلو Textar ۲۳۵۹۷۰۳

اطلاعات تخصصی

ساخت کشورآلمان Germany
دسته بندیسیستم ترمز

نقدهای محصول

نوشتن نقد و نظر

لنت ترمز جلو Textar 2359703

لنت ترمز جلو Textar 2359703

لنت ترمز جلو تکستار مناسب خودرو پژو 206 تیپ 2

محصول مرتبط

سایر محصولات: