کاربر عزیز از انتخاب یدک کار برای همکاری سپاسگذاریم.

فرایندی همکاری در فروش در سیستم یدک کار دارای قوانینی است که منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی و حفظ حقوق طرفین این قرارداد میباشد، در ادامه قرارداد یدک کار به عنوان تامین کننده کالا با نام یدک کار ، شما به عنوان فروشنده کالا با نام پشتیبان فروش انلاین قید خواهد شد، تعهد به تمام مفاد این قرارداد لازم و اجباری است ، لطفا ضمن مطالعه  دقیق در انتها با تیک زدن تعهد به تمام مفاد در انتها درخواست خود را ثبت نمایید.

ماده 1) حقوق مشتریان:

با توجه به اینکه مشتریان سفارش خود را در سایت یدک کار بصورت انلاین ثبت خواهد شد، حفظ حقوق مشتری از قبیل مشاوره صحیح، انتخاب کالای مناسب، استعلام موجودی در زمان ثبت سفارش بر عهده پشتیبان میباشد، هرگونه اشتباه پشتیبان که باعث خرید اشتباه مصرف کننده گردد هزینه رفت و برگشت کالا و رضایت مشتری به عهده پشتیبان میباشد.

مشتریان باید توسط پشتیبان ازاطلاعات کامل محصول و طریقه استفادهاطلاعات لازم را کسب نمایند، کوتاهی در پاسخ به مشتری یا عدم ارائه اطلاعات صحیح جزو موارد تخلف و ضایع کردن حقوق مشتری میباشد.

مشتریان در ساعات روزانه میتوانند با شما در شما تماس باشند و خریدهای خود را پیگیری نمایند.

ماده 2) مسئولیت پشتیبان:

فعالیت شما مقید به مکان و زمان نمیباشد، هر اندازه نسبت به پاسخگویی مشتریان بیشتر وقت بگذارید طبیعتا درامد شما بیشتر خواهد بود. برای پشتیبان های درجه دوم که شماره واتساپ از یدک کار دریافت خواهند کرد، هماهنگی ساعت انلاین بودن برای پاسخ به مشتریان الزامی میباشد، بدین معنی پشتیبان در ساعت اعلامی توسط خویش، متعهد به پاسخگویی به مشتریان است و اگر به هر دلیلی دچار مشکل عدم دسترسی گردید باید مراتب را به همکاران دیگر اعلام نماید.

سو استفاده از برن یا نام یدک کار برای اهداف شخصی و فروش کالا خارج از سبد کالایی یدک کار ممنوع و اگر موارد مشاههده گردد ضمن تعلیق حساب کاربری، از طریق مراجع زیربط پیگیرد قانونی خواهد داشت.

درخواست پرداخت نمیتواند بیش از سقف موجود در حساب کاربری باشد، و درصورت تراز منفی بدلیل برگشت فاکتور یا کنسلی سفارشات جاری، پشتیبان موظف به پرداخت تراز منفی به حساب شرکت میباشد.

ارتباط شخصی با خریدار کالا به جهت حریم شخصی  از بابت چت های غیر مربوط به کار یا موارد شخصی ممنوع میباشد.

مجبور کردن مشتری به خرید برای دریافت پورسانت غیرقانونی و اگر موارد ازین قبیل مشاهده گردد حساب کاربری تعلیق خواهد شد.

ماده 3) آموزش :

پشتیبان ها جزو خانواده بزرگ یدک کار خواهند بود، استفاده از تجربیات و نشر اطلاعات به رشد پشتیبان ها کمک خواهد کرد، یدک کار متعهد میگردد به اموزش های حضوری در شعب فیزیکی یا اموزش انلاین در فضای مجازی! هپشتیبان ها که در شهر های دارای شعب فیزیکی یدک کار میباشد میتواند از فرصت آموزش حضوری توسط همکاران استفاده نماییند، لازم به ذکر است حضور شما در محل فروشگاه به منزله آموزش میباشد و سو استفاده از برند یا فضای فیزیکی شعب برای اهداف خارج کاری ممنوع و پیگیرد قانونی دارد.

هر پشتیبان میتواند حداقل 14 ساعت در هفته از اموزش در محل فروشگاه برخوردار باشد.

ماده 5) دریاقت پورسانت: 

هر پشتیبان به نسبت قرار گیری در درجه اول یا دوم یا سوم دارای درصد های متفاوت خواهد بود، هر پشتیبان در ماهگرد کاری خود به اندازه تراز مثبت حساب کاربری میتواند درخواست پرداخت ثبت نماید، پرداخت وجه نهایت تا 24 ساعت بعد تایید توسط مدیر به حساب پشتیبان انجام خواهد شد.

پشتیبان میتواند مبلغ پورسانت را تبدیل به بن خرید نموده و برای خرید خود یا افراد ثالث از یدک کار استفاده نماید.

پشتیبان میتواند مبلغ پورسانت را در قالب کد تخفیف های موردی برای افزایش فروش شبکه خود به مشتریان جدید تبدیل نمایید.

ماده 6) تهدات یدک کار:

یدک کار به عنوان تامین کننده کالا تعهد مینماید از حقوق پشتیبان در برابر سرقت اطلاعات، حفظ حساب کاربری و پورسانت، پرداخت به موقع، ارسال سفارش مشتری در کمترین زمان، بسته بندی صحیح کالا، اصالت کالا پاسداری نماید، آموزش پشتیبان ها جزو وضایف یدک کار میباشد و در این راستا ارائه خدمات حضوری یا انلاین برای اموزش تعهد میگردد.

ماده7) تعریف رابطه کار :

مطابق مصوبه 1100/97/1252 مورخ 97/04/27 بخشنامه 683 وزرات تعاون،کار و رفاه اجتماعی، رابطه کاری یدک کار با پشتیبان های انلاین بصورت نیروی دورکاری میباشد و تمام حقوق و مزایای و بیمه طبق مصوبه وزرات کارو رفاه اجتماعی در دسته کسب کار انلاین میباشد و پشتیبان هایی که درخواست بیمه تایمن اجتماعی خواهند داشت میتواند از یدک کار فرم ثبت نام دریافت نمایند و در این نوع بیمه کارفرما اتحادیه کشوری کسب وک ار انلاین خواهد بود و حق بیمه توسط پشتیبان پرداخت خواهد شد و یدک کار تعهدی به پرداخت بیمه پشتیبان نخواهد داشت.

ضمن مطالعه تمام بندهای این قرار با قبول و تعهد به تمام مواد این تعهدنامه درخواست دارم حساب کاربری فروش همکاری برای اینجانب فعال گردد.

حقوق

تمام حقوق مادی و معنوی سایت اعم از مشخصات و تصاویر و چهارچوب کار متعلق به شرکت یدک کار میباشد

yadacar.com 2021 copyright recieved

محصول به لیست علاقمندی افزوده شد
محصول به لیست مقایسه افزوده شد